Wszystkie newsy Rekord Mistrzem Polski!
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 22.04.2014 Komentarzy: 0  
Tegoroczne Święta Wielkiej Nocy na zawsze zapiszą się w historii Rekordu. Klub, który w 1994 roku zaczął swoją działalność pod nazwą Lipnik, a od 2000 roku działa już pod obecnym szyldem, zapisując na swoje konto wiele sukcesów w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu, właśnie 19 kwietnia, wygrywając 1:0 wyjazdowy mecz z Red Devils FC Chojnice, pierwszy raz zapewnił sobie mistrzowski tytuł w rozgrywkach ekstraklasy futsalu.

Co prawda do zakończenia sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka, ale mający 5 punktów przewagi nad wiceliderem podopieczni Adama Krygera i Andrzeja Szłapy już teraz mogą przyjmować gratulacje i przygotowywać się do mistrzowskiej fety. Będzie ona miała miejsce po niedzielnym meczu w hali przy ul. Startowej, gdzie o godzinie 18.35 (ewentualnie sobota 18.30). Bielszczanie będą gościć zespół Euromaster Chrobry Głogów.

Bramkę, która przesądziła o zdobyciu mistrzowskiego tytułu zdobył Paweł Machura, ale na pochwałę zasługują wszyscy tworzący zespół Rekordu, który obecny sezon rozpoczął od zdobycia Superpucharu i doszedł do najcenniejszego lauru na krajowej arenie. Dodajmy jeszcze, że w Wielką Sobotę Rekord świętował nie tylko złote medale seniorów. W tym dniu także, w rozgrywanych w Tychach Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zawodniczki z Cygańskiego Lasu sięgnęły po trzecie miejsce w kategorii juniorek do lat 18 i także wzbogaciły klubową kolekcję nagród.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu