Wszystkie newsy



 Majowy festyn dla hospicjum
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 06.05.2013 Komentarzy: 0  
Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne i grono osób z nim zaprzyjaźnionych organizują 11 maja piknik na stadionie Rekord w Bielsku-Białej. To forma wsparcia budowy hospicjum, do której mogą się przyłączyć wszyscy mieszkańcy miasta. Wystarczy tylko wziąć udział w wielu atrakcjach sportowych i rekreacyjnych.

Już o godz. 14.00 rozpoczną się prezentacje młodzieżowych i dziecięcych zespołów artystycznych, a godzinę później - przedstawienie 'Przygoda misia' Teatru Kwadryga i zabawy parateatralne. Następnie w programie popisy taneczne, wokalne i licytacja.
O godz. 17.15 - Bielska Scena Kabaretowa. Gośćmi Piotra Skuchy będą Gabriela Jaskuła, Olga Łaszczak, Błażej Olma i Juliusz Wątroba.
Koncert zespołu 'Dzień Dobry' rozpocznie się o godz. 18.45.
Cały czas na stadionie będzie można brać udział w sprawnościowych konkursach dla całych rodzin, licytacji darów, zabawach dla dzieci, malowaniu twarzy i modelowaniu zwierząt z balonów. Będzie także karuzela, zabawy 'Byk rodeo' i 'Euro bungee' oraz pokazy Klubu Karate 'Atemi' i Klubu Judo 'Gwardia'. Nie zabraknie emocji sportowych. W okazjonalnym turnieju piłki nożnej weźmie udział sześć drużyn reprezentujących: policję, strażaków, księży, nauczycieli, bielski ratusz i TS Bielskie Orły.

Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne gorąco zaprasza. To pierwszy tego typu festyn charytatywny dla bielskiego hospicjum stacjonarnego, organizowany z myślą o wszystkich mieszkańcach Bielska-Białej i okolic.




Łącznie komentarzy ( 0 )



© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu