Wszystkie newsy Koncerty na bielskim Rynku
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 20.07.2012 Komentarzy: 0  
20 lipca br. o godz. 19.00 na Rynku wystąpi Kazimierz Kowalski i jego goście - Małgorzata Kuklińska, Małgorzata Kustosik, Andrzej Niemierowicz, Mirosław Niewiadomski. W programie koncertu 'W krainie uśmiechu' usłyszą państwo fragmenty i arie z takich dzieł, jak: Straszny dwór, Halka, Tosca, Hrabina Marica.

Piękna kobieta o cudownym głosie oraz król skrzypiec - tak zapowiadany jest koncert mezzosopranistki Magdaleny Idzik oraz skrzypka Artura Banaszkiewicza wraz z zespołem. W 'Wieczorze w krainie czardasza' będziemy mogli uczestniczyć 21 lipca o godz. 18.00. Na jego program złożą się utwory inspirowane folklorem cygańskim i żydowskim.

Niedzielne popołudnie zarezerwowane jest na występ Bielskiej Estrady. Taneczno-muzyczne widowisko prezentowane przez zespół działający w ramach BCK zobaczymy na Rynku 22 lipca o godz. 18.00. W programie: tańce, piosenki i muzyka z różnych stron świata. Artyści Bielskiej Estrady zachwycali już: Francuzów, Hiszpanów, Włochów, Portugalczyków, Niemców, Belgów, Węgrów, Austriaków, Bułgarów, Greków, Serbów i Amerykanów.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu