Wszystkie newsy Kąpielisko Panorama już otwarte!
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 02.07.2012 Komentarzy: 0  
Kąpielisko 'Panorama' otwiera sezon letni. W tym roku wyjątkowy, bo wreszcie można będzie korzystać z wieży do skoków do wody. Obiekt, z którego przed laty korzystali wyśmienici skoczkowie, od dawna nadawał się do remontu. Z wieży odpadał tynk, a stalowe elementy konstrukcji zaczęły rdzewieć i korzystanie z niej stało się niebezpieczne. Ale w tym roku Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji znalazł pieniądze na remont wieży.
Odwiedzający kąpielisko Panorama mają do dyspozycji platformę do skoków z 3 metrów i 5 metrów. Najwyższa, 10-metrowa platforma pozostanie nieczynna (zmieniły się przepisy).
Z wieży do skoków mogą korzystać osoby powyżej 13 roku życia. Młodsi mogą skakać tylko pod opieką rodziców. Okolice wieży będą szczególnie nadzorowane przez ratowników.

Ale zmodernizowana wieża to nie jedyna nowość. W tym roku w pobliżu płytszego basenu zostały zamontowane nowoczesne kontenery toaletowe (rodzice z małymi dziećmi będą mieli bliżej). Zmodernizowane zostały też szatnie, w których pojawiły się nowe kabiny przebieralni i szafki na zostawienie osobistych rzeczy. Na kąpielisku każdy będzie mógł skorzystać z bufetu (napoje, słodycze, ciepłe jedzenie), jak też wypożyczyć sobie leżak. Ceny za wejście na kąpielisko nie zmieniły się w stosunku do poprzedniego sezonu. W weekendy i dni świąteczne za bilet zapłacimy 12 zł (bilet normalny) i 6 zł (ulgowy). Od poniedziałku do piątku odpowiednio 10 i 5 zł.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu