Wszystkie newsy Targi Budownictwa w nowej Hali
 wysłany przez: am, zaakceptowany przez admin dn. 23.04.2010 Komentarzy: 0  
Od dzisiaj do niedzieli (23 - 25 kwietnia 2010 r.) potrwają 37. Międzynarodowe Targi Budownictwa 'TWÓJ DOM 2010'.
Po raz pierwszy odbędą się w nowej, wielofunkcyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej przy ulicy Karbowej 26 (tym samym inaugurując jej działalność). Nowy obiekt ma ok. 6.700 m2 powierzchni wystawienniczej, będzie się tu mogło pomieścić 4,5 tys. widzów na imprezach widowiskowych i ok. 3 tys. podczas imprez sportowych. Wokół hali znajduje się ponad 600 bezpłatnych miejsc parkingowych.

W targach bierze udział prawie 200 firm budowlanych z różnorodną ofertą, skierowaną zarówno dla tych, którzy budują, jak i osób poszukujących rozwiązań przy wykańczaniu i remoncie.
Wśród wystawców są zarówno producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń budowlanych, jak i firmy oferujące gotowe domy na sprzedaż oraz firmy wykonawcze, a także banki specjalizujące się w kredytowaniu inwestycji.
Odwiedzając targi, można poznać nowoczesne technologie, innowacyjne materiały, energooszczędne systemy grzewcze, oryginalne propozycje wykańczania i aranżacji wnętrz. Jednak przede wszystkim można zasięgnąć porad i opinii u specjalistów w wielu branżach, a także uzyskać pełną informację na temat wybranego produktu u producenta. Targi czynne są od godz. 10.00 do 18.00.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu