Wszystkie newsy Konkurencja dla Poczty
 wysłany przez: am, zaakceptowany przez admin dn. 21.11.2006 Komentarzy: 4  
Od kilku dni działa w Polsce pierwszy, niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym - firma InPost, której właścicielem jest istniejąca od 1999 roku firma Integer z siedzibą w Krakowie.
InPost świadczy swoje usługi dla przesyłek o masie powyżej 50 g, które w związku z częściową liberalizacją rynku usług pocztowych znalazły się poza obszarem zastrzeżonym dla Poczty Polskiej. Obecnie firma posiada przedstawicielstwa w 71 miastach Polski - w Bielsku-Białej przy ulicy Korczaka 34 (boczna od ul. Warszawskiej). Oferta InPostu skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych. Firma kusi niższymi cenami i szybkimi terminami doręczeń. Ciekawostką jest brak znaczków, które zastępują obowiązkowe firmowe koperty. Koperty są do nabycia w Punktach Obsługi Klienta (PHU AGAWEX S.C., Al. Armii Krajowej 171; POLCAS, ul. Aleksandrowicka 30/4; POLCAS, ul. Doliny Miętusiej 3; POLCAS, ul. Jutrzenki 33B; HANDEL ARTYKUŁAMI BIUROWYMI, Plac Wolności 5; Z.H.U.SŁONECZKO, ul. Pocztowa 5; POLCAS, ul. Regera 13; INKASO, ul. Stawowa 29; POLCAS, ul. Stojałowskiego 17; INKASO, ul. Wałowa 27).
Łącznie komentarzy ( 4 )  nick
12.01.2007 
konkurencja już sprawdzona poleca się niech ta PP już zmyka ze sceny zostaną im tylko baburki bo ich nic nie przekona do nowego! inpost poleca się !


  gacek
28.12.2006 
przesłałam świąteczną poczte inpostem i poleca się idzie lepsze !Wszystko na czas na miejsce i do rąk własnych !


  joko
21.12.2006 
jeżeli chodzi o większe miasta jest bardzo sumienną firmą i polecam ją wszystkim którzy nie lubią stać w kolejkach i użerać się z mało miłymi pniami PP


  aa
03.12.2006 
Zapowiadało się bardzo ciekawie...
Jednak POLCAS na razie nie będzie współpracował z Inpostem...
A to oznacza, że Inpost ma o POŁOWĘ MNIEJ PLACÓWEK w Bielsku niż oficjalnie podaje!


© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu