Wszystkie newsy Basenowa rewolucja
 wysłany przez: am, zaakceptowany przez admin dn. 19.05.2005 Komentarzy: 3  
Wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie Bielsku-Białej przybędą dwa średniej wielkości kryte baseny, a w miejscu aquaparku powstanie inny (hale wystawowe?) obiekt...
Te dwa baseny to budowany od niedawna na Os. Karpackim basen ze zjeżdżalnią (ma być uruchomiony na początku 2006 roku) i zaplanowana przez Aquę dwunieckowa pływalnia na Złotych Łanach (uruchomienie wiosną 2006 roku).
Łącznie komentarzy ( 3 )  ckm
28.05.2005 
Żaden aquapark na siebie nie zarabia, podejrzewam że i baseny otwarte także na siebie nie zarabiają, a mimo to się ich nie zamyka. Czasami miasto musi zrobić coś dla ludzi, a nie tylko dla interesu...


  ddd
28.05.2005 
z Bielska/ Nie wiem czy wiesz, ale to nie tylko kwestia decyzji ale i ogromnej kasy. Bedziesz splacal kredyty, gdy aquapark nie bedzie na siebie zarabial?


  z Bielska
23.05.2005 
No i co z tego... Na osiedlach i tak juz nie ma gdzie zaparkować. Tak więc budowanie obiektu przy (lub na ) osiedlu daje tylko nowe miejsca parkingowe dla okolicznych mieszkańców. A co do budowy aqua parku to tylko widzimisie obecnego prezydenta (nie bo nie) nie daje szans na powstanie całkiem nowego i potrzebnego Bielsku obiektu.


© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu