Wszystkie newsy Jesienne marsze Nordic Walking
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 02.10.2014 Komentarzy: 0  
W okresie od maja do września w Bielsku-Białej odbyło się dziesięć marszów rekreacyjno-turystycznych Nordic Walking. Miały one na celu poznawanie górskich terenów wokół naszego miasta, a także Beskidu Śląskiego, rozpowszechnianie wiedzy na temat zdrowotnych aspektów Nordic Walking, oraz promocję zdrowego stylu życia wśród mieszkańców.

Marsze odbywały się według zaplanowanego harmonogramu. Nie było konieczności zapisów - uczestnicy zgłaszali się w wyznaczonym terminie i miejscu, gdzie każdorazowo czekał instruktor z Fundacji 'Na Przełaj', aby po krótkiej rozgrzewce udać się na trasę. Trasy marszów były zróżnicowane – od łatwych spacerów po płaskim terenie po dłuższe wyprawy górskie. Jedna z wycieczek odbyła się w godzinach wieczornych i prowadziła na Dębowiec, gdzie na uczestników czekało ognisko. Na kolejnych spotkaniach pojawiali się nowi miłośnicy Nordic Walking, ale przez cały sezon wiosenno-letni zawiązała się stała grupa sympatyków maszerowania z kijami po naszych pięknych okolicach. Jesień nie oznacza, że zasiadamy w domach, ale ubieramy się na cebulkę i ruszamy na kolejne marsze wspólnie z Fundacją 'Na Przełaj'.

Poniżej terminy i trasy w październiku, na które zapraszają instruktorzy z Fundacji. Sezon Jesień-Zima czas zacząć!

11.10.2014 (sobota) godz. 8:00 – trasa: Bielskie Błonia – Kozia Góra – powrót tą samą trasą; miejsce zbiórki – parking przy Restauracji 'Wirtuozeria', ul. Pocztowa 39
26.10.2014 (niedziela) godz. 8:00 – trasa: Mała Straconka – Siodło – Magurka – powrót tą samą trasą; miejsce zbiórki – parking pod Siodłem (na końcu ul. Małej Straconki)
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu