Wszystkie newsy Music Exklusiv - nowy cykl koncertów w Teatrze Polskim
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 23.08.2014 Komentarzy: 0  
Idea cyklu 'Music Exklusiv' proponowanego przez Teatr Polski w Bielsku-Białej jest prosta. Polega na prezentowaniu niszowych, często ekskluzywnych projektów muzycznych, zespołów, artystów muzyki szeroko określanej jako alternatywna lub offowa. Zespołów, które zaczynają oraz tych, które pojawiły się już na ważnych festiwalach i mają spore grono wymagających fanów.

Nie będzie modnie i masowo, jak w wielu innych miejscach. Będzie interesująco i wysublimowanie bez specjalnych podziałów na nurty czy stylistyki. Pomysł tkwi w nieustających poszukiwaniach i konfrontowaniu tego, co dopiero odkryte z tym, co zostało już sprawdzone w kraju lub za granicą. Raz w miesiącu, na Dużej Scenie Teatru Polskiego zagrają dwa zespoły. Pierwszy określany jako 'Młody Exklusiv' oraz drugi zasługujący na miano 'Gwiazdy Exklusiv'.

W założeniach 'Music Exklusiv' ma być cyklem trwającym od września do czerwca. Oprócz koncertów zapraszani będą także dziennikarze muzyczni, którzy poprowadzą dyskusje w ramach Strefy Dziennikarskiej. Ciekawostką towarzyszącą koncertom ma być promowanie ekologicznej żywności. Bilety dostępne są w kasie Teatru Polskiego, na stronie internetowej www.teatr.bielsko.pl, w sieci Ticketportal oraz poprzez aplikację mobilną TIKETTO.

Organizatorem cyklu jest Teatr Polski w Bielsku-Białej. Pierwszy koncert już 12 września.
Partnerem jest Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu