Wszystkie newsy Rusza kolejna inwestycja drogowa
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 11.06.2014 Komentarzy: 0  
11 czerwca br. rozpocznie się prowadzone przez Miejski Zarząd Dróg zadanie pod nazwą 'Przebudowa drogi powiatowej (ul.Grunwaldzka/Dąbrowskiego) w Bielsku-Białej od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Kossaka'.

W jego ramach wykonana zostanie przebudowa ulicy Grunwaldzkiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kossaka do ronda przy ulicy Słowackiego oraz ulicy Dąbrowskiego na odcinku od ulicy Słowackiego do ulicy 3 Maja w Bielsku-Białej.

Remont będzie polegał na wymianie całkowitej nawierzchni jezdni i chodników z budową nowych krawężników. Zostanie wzmocniona konstrukcja jezdni. Pasy jezdni ulicy Grunwaldzkiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Wyspiańskiego zostaną rozszerzone dla wydzielenia pasa lewoskrętu z obu kierunków.

W pierwszym etapie prace rozpoczną się na ulicy Dąbrowskiego. W drugim etapie roboty będą prowadzone na ulicy Grunwaldzkiej od ronda przy ulicy Słowackiego do skrzyżowania z ulicą Listopadową, następnie od skrzyżowania z ulicą Listopadową do skrzyżowania z ulicą Kossaka, czyli do nawierzchni wyremontowanej w roku 2013. Całość robót powinna zakończyć się do końca sierpnia bieżącego roku.

Szczegółowy plan objazdów jest dostępny na stronie: mzd.bielsko.pl
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu