Wszystkie newsy Bądź najlepszym przyjacielem - przygarnij zwierzaka!
 wysłany przez: Michalina, zaakceptowany przez admin dn. 24.02.2014 Komentarzy: 0  
Zagubione, zabłąkane, porzucone. Często okaleczone i głodne, ale przede wszystkim niekochane. Właśnie w takim stanie zwierzęta trafiają do schronisk. Ponad 70% z nich nie znajduje nowego domu i do końca swojego życia przebywa za kratami schroniska. Rozwiązań jest wiele, ale chyba najlepszym - biorąc pod uwagę dobro zwierzaka - jest adopcja.

Jednym z wielu schronisk w Polsce jest Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej. Na ulicy Reksia 48 czeka wiele wspaniałych zwierząt. Może właśnie na Ciebie? Tu zwierzęta traktowane są godnie, a powołaniem pracowników ośrodka jest zapewnienie im dobrych warunków i odpowiedniej opieki.

Jeśli z jakichś powodów nie możesz adoptować zwierzaka i zapewnić mu swojej miłości - przyjdź i wspomóż schronisko w inny sposób. Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zachęca również do uczestniczenia w codziennym życiu zwierząt jako wolontariusze. By pracownicy nadal z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością robili to, co kochają i czego oczekiwałby od nich każdy miłośnik zwierząt, potrzebują Twojej pomocy już dziś!

Odwiedź stronę internetową schroniska i zobacz zwierzęta do adopcji oraz zapoznaj się z warunkami wolontariatu: www.schronisko.bielsko.biala.pl.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu