Wszystkie newsy Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w Bielsku-Białej
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 29.10.2013 Komentarzy: 0  
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych w rejonie niektórych cmentarzy w Bielsku-Białej nastąpią zmiany w organizacji ruchu. Zmiany będą funkcjonować od dnia 29.10.2013 r. od godz. 20.00 do dnia 04.11.2013 r. do godz. 8.00.

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy:

1) Cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej:
ruch jednokierunkowy na ul. Wita Stwosza /od ul. Grunwaldzkiej do
ul. Piastowskiej/ oraz na ul. Kossaka /od ul. Piastowskiej do ul. Grunwaldzkiej/;
na ul. Wita Stwosza dopuszczony prawostronny postój przykrawężnikowy.

2) Cmentarz przy ul. Cmentarnej:
ruch jednokierunkowy na ul. Dawnej /od ul. Zapolskiej do ul. Żywieckiej/ oraz
na ul. Akademii Umiejętności /od ul. Cmentarnej do ul. Zapolskiej/.

3) Cmentarz komunalny przy ul. Karpackiej:
zakaz ruchu /z wyjątkiem mieszkańców/ na ul. Łuczników
zakaz ruchu /bez wyjątków/ na ul. Łamanej
zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ul. Działowej
jednokierunkowy ruch okrężny na górnych parkingach przy cmentarzu
wjazd na parkingi z ul. Karpackiej wyłącznie na zasadzie skrętu w prawo /od centrum miasta/, od Kamienicy zakaz skrętu w lewo
wykluczenie postoju na placu przed cmentarzem
dodatkowy przystanek MZK do wysiadania w rejonie cmentarza
dodatkowe parkingi:
- przy Domu Kultury w Kamienicy - wjazd na parking /jednokierunkowo/ od ul. Niwnej, przejazd przez teren OSP, włączenie do ul. Karpackiej /wyłącznie w prawo, w kierunku centrum miasta/ wjazdem usytuowanym pomiędzy budynkiem domu kultury a salą gimnastyczną
- na terenie szkoły

Miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych urządzone zostaną na górnym parkingu wzdłuż ogrodzenia cmentarza (istniejące 4 stanowiska) oraz na parkingach przy budynku administracyjnym Zieleni Miejskiej. Informacja o tych miejscach zostanie umieszczona na placu przed cmentarzem.


Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że w dniu 1 listopada 2013 roku autobusy komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej kursować będą zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta.

Jednocześnie informuje, że autobusy linii nr 7 w godzinach od 8.00 do 18.00 kursować będą z częstotliwością co 15 minut na trasie Wapienica/Dzwonkowa - Kamienica.

W dniach od 1 do 3 listopada 2013 roku w miarę potrzeb na linię nr 7 wysyłane będą także dodatkowe autobusy na trasie Piastowska/Dworzec -– Kamienica -– Warszawska/Dworzec. W tych dniach linia nr 7 obsługiwana będzie przez autobusy przegubowe.

W dniu 1 listopada 2013 autobusy linii nr 18 relacji Osiedle Złote Łany-Stare Bielsko/Kościół kursować będą zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze w godzinach od 9.45 do 17.10.

Ponadto w okresie od dnia 28 października do 5 listopada obowiązywać będzie dodatkowy przystanek przy ul. Karpackiej - na wysokości cmentarza. W dniu 1 listopada 2013 roku na przystanku Karpacka/Dom Kultury w kierunku miasta zorganizowany będzie ruchomy punkt kontrolno-informacyjny, w którym będzie można nabyć bilety komunikacji miejskiej
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu