Wszystkie newsy Teatr Tańca Samaya zaprasza na premierę
 wysłany przez: Agnieszka Kozieł, zaakceptowany przez admin dn. 26.08.2013 Komentarzy: 0  
Teatr Tańca Samaya zaprasza na premierowy pokaz spektaklu 'Słoneczna Dominikana'.
Spektakl opowiada o podróży do cudownej krainy, w której spełniają się wszystkie marzenia, ludzie są szczęśliwi i zadowoleni. Po drodze muszą minąć jednak kilka stacji, które okazują się różnymi celami. Niekiedy jednak przez ważne dla nas cele tracą wartościowe rzeczy, gubią wartości. Spóźnienie na pociąg, czy dołączenie na innej stacji wiąże się z przegapieniem kogoś lub czegoś ważnego w życiu. Czy za wszelką cenę trzeba wyjechać? Czy da się uciec od problemów, od miłości? Czy istnieje idealne miejsce? Przekonamy się o tym oglądając premierowy spektakl 'Słoneczna Dominikana'.

Reżyseria, choreografia, scenariusz: Sabina Gwizdała
Występują: Sabina Gwizdała, Agata Kruczyńska, Ewelina Kasperek, Oliwia Fajferek, Anna Witaszczyk, Grzegorz Leśniak, Bartosz Kaszuba, Sławomir Damek.

'Słoneczna Dominikana' jest czwartym spektaklem bielskiego teatru tańca. W czerwcu 2011 r. miała miejsce premiera spektaklu pt. '7.KOBIETA'. Przez następny rok teatr pracował nad spektaklem 'Mijając jawę' (premiera marzec 2012). We wrześniu ubiegłego roku miała miejsce premiera trzeciego spektaklu 'TOŃ'.

8 września, godz. 19.00 - Dom Kultury w Lipniku (B-B, ul. Podgórna 29).
Wstęp wolny

Więcej informacji o Teatrze www.facebook.com/teatrtanca.samaya.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu