Wszystkie newsy Festyn profilaktyczny
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 19.08.2013 Komentarzy: 0  
Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zaprasza dzieci i młodzież naszego miasta na festyn profilaktyczny, który odbędzie się w dniach od 21 - 23 sierpnia 2013 roku w godzinach od 10.00 - 15.00 na terenie Domu Żołnierza przy ul. Broniewskiego 27 w Bielsku-Białej.

Podczas festynu przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich: warsztaty taneczne, filcowanie na mokro, origami, quilling, linoryt na tkaninie, kwiaty z papieru, balonowe zwierzęta i wyroby z drewna. Ponadto, namiot animacyjny, a w nim malowanie twarzy, nauka techniki puszczania baniek mydlanych oraz chodzenia na szczudłach. Dodatkowo na uczestników festynu czekał będzie dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz wiele innych atrakcji m.in. pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez ratowników z PCK, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną w Bielsku-Białej, nauka bezpiecznego kontaktu z psem zorganizowana przez Polskie Centrum Dogoterapii, a także możliwość zapoznania się z pracą Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.

Udział w festynie jest bezpłatny, dla uczestników przewidziano zimne napoje oraz słodycze, ponadto każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Festyn profilaktyczny, będzie ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom i młodzieży atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego, z dala od używek i innych zagrożeń. Szczegółowe informacje w powyższej sprawie pod nr tel. 33 497 14 93.

W razie niepogody festyn odbędzie się w Gimnazjum Nr 3 w Bielsku-Białej, przy ul. Broniewskiego 23.

WARSZTATY ODBYWAJĄCE SIĘ PODCZAS FESTYNU PROFILAKTYCZNEGO:
· 'Wycinanki szmacianki' - obrazki z papieru i materiału
· Linoryt na tkaninie
· Warsztaty taneczne
· Filcowanie na mokro
· Formy gipsowe
· 'Rajski ogród' - kwiaty z papieru i balonowe zwierzęta”
· Origami i quilling
· Wyroby z drewna
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu