Wszystkie newsy Piąta rocznica śmierci siatkarki
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 04.06.2013 Komentarzy: 0  
4 czerwca minie pięć lat od śmierci utalentowanej siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej. Z tej okazji kibice Bialskiego Klubu Sportowego 'Stal' organizują obchody upamiętniające byłą zawodniczkę BKS-u Bielsko-Biała i reprezentacji Polski.

W pierwszy wtorek czerwca (04.06.2013 r.) zostanie zorganizowana akcja krwiodawstwa w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bielsku-Białej (ul. Wyspiańskiego 21, teren Szpitala Ogólnego im. dr Edmunda Wojtyły). Krew jest bezcennym darem, który nic nie kosztuje, a może uratować życie drugiego człowieka.

Ideę krwiodawstwa i rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego promowała za życia Agata Mróz-Olszewska, która zmarła kilka dni po przeszczepie szpiku, w wyniku posocznicy. Akcja odbędzie się w RCKiK w Bielsku-Białej w godzinach 7.00 - 14.00.

Tego samego dnia o godzinie 18.00 w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej (ul. Sobieskiego 10) zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Agaty Mróz-Olszewskiej.

O godzinie 19.22 odbędzie się coroczne symboliczne spotkanie kibiców przed Halą Sportową BKS 'Stal' (ul. Rychlińskiego 19), podczas którego zostanie upamiętniona pamięć o Agacie Mróz-Olszewskiej.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu