Wszystkie newsy Jedz taniej i wybierz najlepsze bielskie restauracje
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 09.04.2013 Komentarzy: 0  
W dniach 20-21 kwietnia br. mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli po raz pierwszy wziąć udział w plebiscycie 'Korona Smakosza' i wybrać swoje ulubione lokale gastronomiczne. O tytuł walczą w sumie 73 restauracje, bary i kawiarnie. W każdej z nich w weekend będzie można zjeść o połowę taniej. Plebiscyt organizowany jest przez sieć hurtowni MAKRO Cash & Carry, we współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej.

Głównym celem plebiscytu 'Korona Smakosza' jest promocja bielskich lokali gastronomicznych oraz wyłonienie tych, które cieszą się największą sympatią wśród klientów. Głosujący będą oceniać restauracje w 9 kategoriach: wystrój lokalu, jakość obsługi, smak potraw, atmosfera, lokal na spotkania z przyjaciółmi, lokal na wyjścia rodzinne, lokal na romantyczny wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją jakość - cena.

W sumie w dniach 20-21 kwietnia mieszkańcy Bielska będą mogli odwiedzić 73 lokale gastronomiczne i oddać głosy na te ulubione, korzystając przy tym z 50% zniżki na wybrane pozycje z menu. Restauracje, bary i kawiarnie biorące udział w akcji są oznaczone specjalnymi plakatami ze znakiem 'Korona Smakosza'. Ich pełną listę będzie można również znaleźć na stronach: www.visitbielsko.pl, www.it.bielsko.pl.

Nagrody w konkursie są przewidziane zarówno dla klientów, jak i restauratorów. Lokal, który otrzyma najwięcej głosów w wyszczególnionych kategoriach, zdobędzie 'Koronę Smakosza' oraz bony na zakupy w hali MAKRO. Osoby, które wezmą udział w plebiscycie, będą mogły zdobyć cenne nagrody takie jak: telewizor, tablet czy kino domowe.

'Korona Smakosza' to pierwszy ogólnopolski plebiscyt, w którym organizatorzy wybór najlepszych lokali gastronomicznych oddają wyłącznie w ręce konsumentów.
Plebiscyt 'Korona Smakosza' organizowany jest od 2010 roku w największych polskich miastach. W zeszłym roku tytuł 'Korony Smakosza' swoim ulubionym lokalom gastronomicznym przyznali mieszkańcy takich miast jak Rybnik, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Katowice, Zabrze, Lublin, Toruń, Poznań, Szczecin, Koszalin i Warszawa. W sumie w 2012 roku do walki o 'Koronę Smakosza' stanęło prawie 500 restauracji, barów i kawiarni z całej Polski, na które konsumenci z całej Polski oddali w niej ponad 30 000 głosów.

WYKAZ LOKALI BIORĄCYCH UDZIAŁ W PLEBISCYCIE: www.um.bielsko.pl
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu