Wszystkie newsy Ruszyła mapa i baza organizacji pozarządowych w Bielsku-Białej
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 15.03.2013 Komentarzy: 0  
Od grudnia 2012 roku mieszkańcy mogą korzystać z systemu oznaczeń wizualnych oraz największej mapy i Bazy teleadresowej działających organizacji pozarządowych dostępnej na www.slaskiengo.pl.

Znajdujące się w Bielsku-Białej mniejsze i większe organizacje pozarządowe mają możliwość promowania się pod wspólnym znakiem graficznym, który w postaci tabliczek sukcesywnie rozmieszczany jest na budynkach, w których znajdują się siedziby organizacji. Dodatkowo aktualne dane kontaktowe, logo i informacje o profilu działania organizacji wprowadzane są do wspólnej, elektronicznej Bazy danych teleadresowych, co ułatwia mieszkańcom kontakt i dotarcie do szukanej w mieście organizacji. Istnieje możliwość zlokalizowania siedzib organizacji na mapie miasta.

Docelowo oznaczonych zostanie 150 organizacji. Cała akcja prowadzona przez 'Fundację Dobry Dom' jest bezpłatna dla organizacji. Zainteresowana organizacja pozarządowa musi jedynie przesłać do Fundacji formularz zgłoszeniowy oraz logo.

Więcej informacji o projekcie, który jest realizowany we współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej, można znaleźć na ww. stronie, w dwumiesięczniku 'Informator o Organizacjach Pozarządowych w Bielsku-Białej' oraz oraz profilu Facebook.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu