Wszystkie newsy Narciarski weekend w Bielsku-Białej
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 30.01.2013 Komentarzy: 0  
Najbliższy weekend w Bielsku-Białej zapowiada się pod znakiem imprez narciarskich. 2 lutego zaplanowano I Otwarte Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w Amatorskich Biegach Narciarskich. Zawody, które rozpoczną się o godzinie 10.00 rozegrane zostaną na trasie 'ODLO' na terenie płyty lotniska Aeroklubu Bielsko-Bialskiego na dystansach: 2,5 km, 5 km i 10 km stylem klasycznym oraz 10 km stylem dowolnym. Organizatorzy zapewniają, że czynią wszelkie starania aby w sobotę warunki na trasie umożliwiły rozegranie zaplanowanych konkurencji. Szczegóły związane z mistrzostwami znajdują się tutaj: www.biegowkibielsko.eu.

Komunikat
Kolejny raz kapryśna pogoda nie pozwala nam przeprowadzić 'I Otwartych Mistrzostw Miasta Bielska - Białej w Amatorskich Biegach Narciarskich' w terminie 02.02.2013r. Nie rezygnujemy jednak, jesteśmy całkowicie przygotowani i jak tylko pojawi się szansa na przygotowanie trasy podamy nowy termin i przeprowadzimy imprezę. Organizatorzy: Leszek Stebnicki i Robert Pietrzak


W niedzielę, 3 lutego w Ośrodku Rekreacyjno-Narciarskim 'Dębowiec' odbędzie się II Puchar Reksia - zwody narciarskie dla dzieci. Tegoroczna edycja imprezy cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na liście startowej znajduje się już 250 młodych zawodników. Dla organizatorów poważnym problemem jest pogoda i warunki na stoku, dlatego jako rezerwowe miejsce rozegrania zawodów wyznaczono Biały Krzyż. Wszelkie informacje związane z tą imprezą znajdują się na stronie internetowej: live.ilewicz.pl.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu