Wszystkie newsy 21. Finał WOŚP w Bielsku-Białej
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 11.01.2013 Komentarzy: 0  
W najbliższą niedzielę odbędzie się 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bielski sztab kolejny raz organizuje Grupa Ratownictwa PCK w Bielsku-Białej.

W tym roku orkiestra zbiera środki dla dzieci oraz po raz pierwszy dla osób starszych - na godną opiekę medyczną seniorów.

W naszym regionie kwestować będzie ok. 380 wolontariuszy, którzy dla bezpieczeństwa będą chodzić parami. Każdy wolontariusz ma identyfikator ze zdjęciem oraz puszkę. Na plakietce i puszce znajduje się ten sam numer. Wolontariusze mają też czerwone serduszka do rozdania.

Kwesta rozpoczyna się o 6.30 w niedzielę. Osoby niepełnoletnie mogą zbierać pieniądze do godz. 18.00.

Centrum 'pozytywnego zamieszania' bielskiego sztabu będzie znajdowało się w Galerii 'Sfera'. Od godz. 10.00 będą pokazy ratownictwa grupy PCK, pokazy sprzętu policji oraz licytacje. Do wylicytowania będzie m.in. pianino oraz... kąpiel z czechowickimi morsami.

W ramach WOŚP będzie można także pomóc potrzebującym oddając krew. W godzinach od 11.00 do 16.00 przy 'Sferze' zaparkuje ambulans do poboru krwi. O godz. 20.00 będzie symboliczne światełko do nieba oraz krótki pokaz ogni sztucznych.

Także w niedzielę od godz. 15.00 bielski klub Rudeboy zaprasza na koncerty.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu