Wszystkie newsy Camping 'Pod Dębowcem' najlepszy w Polsce
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 08.01.2013 Komentarzy: 0  
Camping nr 99 'Pod Dębowcem' w Bielsku-Białej zdobył tytuł 'Mister Camping 2012' w konkursie na najlepszy obiekt tego typu w Polsce. Konkurs 'Mister Camping', w którym udział biorą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, organizowany jest rokrocznie od ponad 48 lat przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną.

W ramach konkursu oceniane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, oferowany produkt turystyczny, stan techniczny, czystość i estetyka obiektu, usługi świadczone na campingu oraz jakość obsługi turystów. Przy dokonywaniu oceny campingu uwzględniane były także opinie turystów krajowych i zagranicznych oraz opinie o campingu publikowane w mediach.

Camping nr 99 'Pod Dębowcem' w Bielsku-Białej wyróżniony został certyfikatem 'Mister Camping 2012' i znakiem rekomendacyjnym PFCC. Polska Federacja Campingu i Caravaningu wykonała również kalendarz z laureatami konkursu 'Mister Camping 2012'. Wykonanie kalendarza i certyfikatu zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Obecność campingu od wielu lat wśród laureatów konkursu 'Mister Camping' świadczy o tym, że zachowuje on nieprzerwanie wysoki standard i cieszy się uznaniem wśród turystów, a także dowodzi dużego zaangażowania kierownictwa i pracowników campingu w pracę na rzecz utrzymania wysokiego standardu obiektu i najwyższej jakości usług na campingu.
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu