Wszystkie newsy 25. Międzynarodowe Targi ENERGETAB 2012
 wysłany przez: mm, zaakceptowany przez admin dn. 07.09.2012 Komentarzy: 0  
11 września rozpoczynają się w Bielsku-Białej 4-dniowe, międzynarodowe targi energetyczne. W tegorocznych targach weźmie udział prawie 700 wystawców, a teren targów obejmuje ponad 30 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej.

ENERGETAB to największe w Polsce targi, na których wystawcy z kilkunastu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej zaprezentują najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty i materiały służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Większość międzynarodowych koncernów dostarczających swoje produkty do krajowej energetyki też będzie obecna w Bielsku-Białej.

Będzie to jubileuszowa, bo 25-ta edycja targów ENERGETAB. W trakcie targów odbędzie się wiele ważnych konferencji, w których wezmą udział wysokiej rangi przedstawiciele polskich koncernów energetycznych, eksperci Ministerstwa Gospodarki, a także parlamentarzyści.

Przygotowywana jest także okolicznościowa wystawa ukazujące rozwój tych targów od małej giełdy wynalazczości w latach osiemdziesiątych XX w. do jednej z największych w kraju imprez targowych, konkurującej z targami w Poznaniu czy Kielcach.

Podczas Energetab wydawca czasopisma 'Fachowy elektryk' zapowiada zorganizowanie 'mistrzostw Polski elektryków-instalatorów', którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w szybkim i bezbłędnym wykonywaniu instalacji elektrycznych w budownictwie. Dla najlepszych przewidziano bardzo cenne nagrody.

Wiele miejsca na targach zajmą dostawcy oświetlenia promujący najnowsze rozwiązania z diodami LED. Co roku wzrasta na targach także oferta produktów związanych z pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł (na przykład ogniwa PV, kolektory słoneczne, małe elektrownie wiatrowe, itp.) jak i rosnącą liczba urządzeń z tą technologią związanych, jak np. przetwornice, systemy automatyki i sterowania, a także rozdzielnice czy też układy automatyki zabezpieczeniowej.

Wstęp na targi jest bezpłatny.
www.energetab.pl
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu