Wszystkie newsy Chór ATH zdobywa kolejne Grand Prix
 wysłany przez: Agnieszka Nowak, zaakceptowany przez admin dn. 17.10.2011 Komentarzy: 0  
Chór Akademii Techniczno-Humanistycznej wziął udział w XXIII edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Religijnej im. Ks. Stanisława Ormińskiego, który odbył się w Rumi w dniach 13-15 października. Zespół rywalizował w kategorii Zespoły Chóralne, w której to zdobył I miejsce (ex aequo z Akademickich Chórem Uniwersytetu Łódzkiego). Dodatkowo jury zdecydowało, że to właśnie chór z Bielska-Białej najlepiej ze wszystkich uczestników konkursu, wykonał utwór obowiązkowy.

Chór ATH zdobył również najważniejszą nagrodę festiwalu - Grand Prix, zostając tym samym zwycięzcą konkursu.

Jest to już czwarta nagroda Grand Prix jaką Chór Akademii Techniczno-Humanistycznej zdobył w roku 2011, a piąta w całej historii zespołu. Chór kontynuuje zatem dobrą passę, która rozpoczęła się w roku 2010, kiedy to zespół zdobył aż pięć nagród podczas festiwali w całej Polsce.

************************************************

Chór ATH w Bielsku-Białej ogłasza nabór!

Jeżeli chcesz przeżyć przygodę swojego życia dołącz do nas. Skupiamy studentów, absolwentów wyższych uczelni, licealistów i osoby reprezentujące różne zawody. Chór regularnie koncertuje w Polsce i zagranicą śpiewając wszystko co piękne ...od muzyki poważnej do rozrywkowej. Zespół od samego początku prowadzi Jan Borowski.
Przesłuchania do chóru odbędą się 25 i 27 października w godzinach od 17.00 do 20.00 w budynku Kuratorium Oświaty przy ul. Piastowskiej 44 w sali 225.
Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie www.chor.ath.bielsko.pl
Łącznie komentarzy ( 0 )© 2000 - 2018 INFOTECH, Designed by LABMATIC Redakcja serwisu